İnternet Danışmanlığı Hizmeti ile siz de müşterilerinize daha sağlıklı hizmet verebilirsiniz. İnternet teknolojileri artık günümüzde tüm dünyada yaygın olarak kullanılıyor. Beraberinde de kullanım yetkinliği ve yeterliliği de çok farklılaşıyor. Oysa, artık interneti etkin kullanamamak şirketleri rekabette de geri kalmasına neden olabiliyor. Bu nedenle, internet kullanımını geliştirmek sadece şirketlerde çalışan IT departmanlarının işi değil, şirketlerin en üst yönetimlerinin de ilgilenmesi gereken önemli bir öncelik haline geldi.

İnternet teknolojileri şirketlere iş süreçlerinin, tedarikçilerle ilişkilerin verimini ve müşteri ilişkilerinin etkinliğini artırıyor. Bu anlamda en hassas etkileşim yöntemi olarak değerlendirilmelidir.

Bu kadar kapsamlı iletişim ve hizmet sağlayıcısında da bazı aksaklıkların yaşanılması kaçınılmaz olabiliyor ve farklı alanlarda da sorunlar yaşanabiliyor.

İnternet Danışmanlığı Hizmeti İnternet danışmanlığı İnternet Danışmanlığı internet danismanligi hizmeti

İnternet Danışmanlığı Hizmeti

Bizler İnternet Danışmanlığı kapsamında,

Web sitesinde yaşanan problemlerde ya da güncellemelerinde, SEO yani arama motoru optimizasyonuyla ilgili sorunlarda, e-maillerde yaşanan problemlerde, yazılım sorunlarında, mail form ya da program sorunlarında, alan adı, hosting, SSL ve sunucu hizmetleri ve daha birçok destek ihtiyacınızda alanında uzman destek ekiplerimizle online, mail, WhatsApp, telefonla kısacası sizlere en hızlı sonucu üretebileceğimiz iletişim yoluyla çözüm sunuyoruz.

Bu hizmetlerle birlikte firmanıza özel bütünsel bakış açısıyla,

  • Web Tasarım,
  • E-Ticaret
  • SEO Desteği (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • Bakım ve Güncelleme
  • Yazılım Geliştirme,
  • İçerik Pazarlaması
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Dijital Marka Yönetimi

Dijital Ajans hizmet ve çözümlerimizle de tek bir firmadan ihtiyacınız olan tüm süreçleri tek elden yönetebilirsiniz. Böylece bilgi paylaşımlarında zaman kayıplarını, iletişim maliyetini ortadan kaldırabilir, iletişim etkinliğini artırabilir, tek elden yönetimin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Siz de bu konudaki iyileştirmelerde %15-25 oranında değişen verim artışlarını izleyebilirsiniz.

Web siteniz için güncelleme ve bakım desteği almak için bizden teklif alabilirsiniz.