İstanbul’da bir SEO danışmanı ( SEO İstanbul ) veya İstanbul’da bir SEO ajansı arıyorsanız ve arama motorlarında bu sayfa ile karşılaştıysanız, aradığınızı bulmuş gibi görünüyorsunuz!

Web sitenizi ziyaret edenlerin sayısını ve dolayısıyla çevrimiçi potansiyel müşterileri artırmak için SEO’yu (ücretli olmayan) kullanarak işinizi Google’a önce yerleştirebilecek biri.

 • Google’ın Organik Listelerinden Daha Fazla Yer Alın
 • Kanıtlanmış ve tescilli SEO sürecine sahibiz
 • Google’ın Politikalarına Uyum Sağlanan SEO Stratejisi
 • Yurt İçi Türkiye Ekibimizden Yüksek Kaliteli Çalışma
 • Derinlemesine Rakipler Analizi
 • 2015’den bu yana SEO Ajansı
 • Yerel İstanbul ve Türkiye SEO uzmanları + İtibar SEO uzmanları
 • Gerçek Sıralamasına + Organik Trafik hakkındaki aylık bilgiler

Veya bizim görüntülemek

Biz FümeGri Digital Solutions olarak son 5 yıldır SEO konusunda çalışmaktayız ( Arama Motoru Optimizasyonu ) ve İstanbul’da işletme sahibine destek veriyoruz. Organik tarafik sağlamak için SEO ile işlerinizi en üst düzeye çıkarmanız için size danışmanlık veriyoruz. İstanbul, Türkiye’de uzman SEO danışmanlarından oluşan bir ekibe sahibiz. Potansiyel müşterilerin% 30’undan azı Google’da bir önceki sayfayı geçiyor. Bu şu anlama geliyor, siz Google’da ilk sayfada değilseniz yani en iyi anahtar kelimeleriniz ile ilk sayfalarda değilseniz, masada para bırakıyorsanız veya rakiplerinizle rekabet edemiyorsunuz demektir.

SEO Ajansımız Neden Farklı?

Tüm SEO çalışmalarımızı şirket içinde yani Türkiye’de yapılmasını sağlıyoruz, bu sayede çalışmalarımızı ve daha da önemlisi sonuçlarınızı kolaylıkla izleyebiliyorsunuz. Arama motorlarında organik yerleşiminizi yüzlerce anahtar kelimeniz için izlemek her ay daha da kolaylaşıyor. Ayrıca İstanbul ve Ankara bölgesindeki en yüksek puan alan SEO Ajanslarından biriyiz.

Organik SEO, bir web sitesini optimize etme işlemidir, böylece Google gibi bir arama motoru web sitenizi rakiplerinizden daha yükseğe yerleştirir. Pek çok web sitesi, bir web sitesi tasarımcısı tarafından inşa edilir, bu geliştiriciler sadece ön SEO işlemlerini yapabilirler. FümeGri Digital Solutions olarak İstanbul SEO danışmanı olarak ekibimiz ile size süreç boyunca yol gösterici olacağız.

SEO İstanbul- SSS

SEO ne anlama geliyor?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir ve bu, Google ve Bing gibi arama motorlarının içeriğinizi bulmasını kolaylaştırdığınızı söylemenin bir yoludur.

Arama motorları, hedefleriyle aramanızla alakalı, kaliteli içeriğin eşleşmesini sağlar. Örneğin, Google’a gidip “köpekler için en iyi mama” yazarsanız, Google’ın size bir inceleme listesi veya bölgenizde yer alan Veterineleri listelemesi olağandır.

Aramanıza yanıt olarak gelen sayfa, Arama Motoru Sonuçları Sayfası veya SERP olarak adlandırılır ve arama yapan kişilerin büyük kısmı ilk 10 sonuçtan oluşan ilk sayfanın dışına çıkmazlar. Sitenizin ilk sayfada çıkması bu nedenle çok önemlidir.

SEO ihtiyacınız olan şey. Daha fazlasını buradan okuyun.

İstanbul’daki işletme sahiplerinin SEO hakkında bilmeleri gerekenler?

Bir işletme sahibiyseniz ve bir web siteniz varsa, büyük olasılıkla arama motoru optimizasyonu (SEO) kavramını anlamaya çalıştınız. Pek çok insan SEO’nın web sitesinde doğru anahtar kelimelere sahip olduğuna inanıyor, bu yüzden sayfaları arama motoru sonuçlarında daha yüksek sıralara çıkıyor.

Anahtar kelimeler SEO’nun önemli bir parçası olsalar da, web sitenizin iyi bir şekilde sıralanmasına dahil olanların önünde yer alır. SEO’yu etkileyen sadece anahtar kelime veya anahtar kelime yoğunluğu değil, bir çok etken vardır. Sadece anahtar kelime belirleyerek başarılı bir SEO etmeniz çok zordur.

SEO için iyi anahtar kelimeleri nasıl bulabilirim?

SEO’yu ( Arama Motoru Optimizasyonu ) kullanmak ve web sitenizin SEO’sunu sürekli iyileştirmek, çevrimiçi başarısı için çok önemlidir. En iyi SEO anahtar kelimelerini seçmek de bu işlemin bel kemiğidir. Doğru şekilde ve uzun sürelerle yürütülen SEO çalışmaları neticesinde sürekli olarak organik sıralama sonuçlarının arttığının görülmesi gerekmektdir. Web siteniz için en iyi SEO anahtar kelimelerini seçmek için bu adımları izleyin.

 • İşletmenizin konusunu, marka adınızı değil, müşteriniz olsaydı ne yazacağınızı düşünün.
 • Sahip olduğunuz bilgileri ararken, insanların en çok kullanabileceğini düşündüğünüz tüm anahtar kelimeleri not alın.
 • Arkadaş, aile ve müşteriler gibi diğer kişilerin görüşlerini alın.
 • Onlara hangi anahtar kelimeleri kullandıklarını veya web sitenizi bulmak için kullanacaklarını sorun.

Size daha fazla öneride bulunabilecek bir anahtar kelime aracı kullanın. En popüler olanı Google’ın Anahtar Kelime aracı olan çevrimiçi olan pek çok kullanıcı için ücretsizdir. Size en popüler olan ve istediğiniz trafiği getirmesi muhtemel anahtar kelimeleri veya kelime öbeklerini söyleyebilecektir. Aynı zamanda rekabetin ne kadar güçlü olduğunu bilmenizi sağlayacaktır. Diğer bir anahtar kelime aracı da keywordtool.io dur bunu da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir anahtar kelime bulma aracıdır.

SEO İstanbul seo istanbul SEO Danışmanı İstanbul seo danismani istanbul

SEO İstanbul

Faydalı SEO Kaynakları

Bir SEO ajansı ile  çalışmak için hazır değilseniz, işte başlamak için bazı kaynakları sizinle paylaşalım

İstanbul’da SEO Danışmanı

Arama motoru optimizasyonunuzu geliştirmenize yardımcı olabileceğimiz yerleri görmek için derinlemesine bir SEO denetimi sunuyoruz. Denetim iyileştirilecek alanları vurgulamaktadır. Bunlar, içerik tabanlı, performans tabanlı veya site dışı SEO tabanlı ölçümler olabilir. İstanbul SEO Danışmanımız, SEO denetiminde size rehberlik edecek ve Arama Motoru Optimizasyonu ve web siteniz ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruları cevaplayacaktır.

SEO Ajansı İstanbul, Türkiye

İstnbul ve Türkiye’de hizmet veren bir SEO ajansı olarak son yıllarda, birlikte çalıştığımız şirketler için yüksek kaliteli arama motoru optimizasyonu sanatında ustalaştık.  SEO ajansımız, web geliştiricileri, SEO danışmanları ve dönüşüm oranı optimizasyon uzmanlarından oluşur. Ekibimiz% 100 İstanbul merkezlidir.