Arama Motoru Pazarlaması ile marka, ürün ve hizmetlerinizle ilgili arama motorlarında yapılan aramalarda doğru ve etkileyici reklamlar göstererek rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Markanıza ait reklamları oluştururken kalite puanını en üst seviyede tutarak, hedef kelimeler üzerinde yoğunlaşıyoruz. Performans odaklı çalışma sistemimiz ile minimum maliyetle maksimum ve etkili reklam verebilmeniz için tüm analizleri eksiksiz yapıyoruz.  Kampanya performanslarınızı sürekli takip ederek, mümkün olan en yüksek dönüşümleri elde etmenizi sağlamak için gerekli optimizasyonları sağlıyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Arama Motoru Pazarlaması(Search Engine Marketing) Google, Bing ve Yandex arama motorlarında sponsor reklamlarınızın yayınlanmasına işlemine denir.

Google Adwords Reklamları

Google AdWords, markaların müşterileri ile bağlantı kurmasına yardımcı olan bir çevrimiçi reklamcılık aracıdır. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ın reklam hizmeti olan Adwords kullanarak marka bilinirliği, ürün tanımı  ve hizmet satışını geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Türkiye’de internet kullanıcıların yaklaşık %85'lik bir kısmı arama motoru olarak Google'ı tercih ettiğinden Google Adwords reklamlarıyla büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi dilediğiniz bölge, şehir, cinsiyet, yaş, zaman segmentasyonlarıyla ulaşmanız Google Adwords sayesinde mümkün olmaktadır.

Google AdWords, reklamlarınızı doğru kişilere, doğru zamanda ve doğru yerde, göstermeye yardımcı olan bir algoritmaya  sahiptir.

Reklam gösterilen hedef kitle yayınlanan reklamları yapılan kurgulara göre arama sonuçlarında, Google’da veya iş ortağı web sitelerinde veya mobil uygulamalarda görebilmektedirler

Arama Motoru Pazarlaması - SEM - Google Adwords arama motoru pazarlaması Arama Motoru Pazarlaması(SEM) SEM google adwords

Arama Motoru Pazarlaması – SEM – Google Adwords

Google Adwords Reklam Modelleri

Google Adwords reklam modelleri beş farklı seçenekte sunulmaktadır.

  • Arama ağı reklamları

  • Görüntülü reklam ağı
  • Alışveriş reklamları
  • Video reklamları
  • Evrensel uygulama reklamları

Tamamen sonuç odaklı çalışma sistemimiz ile, amacımız, minimum maliyetle, maksimum geri dönüşünü sizlere sunmaktır. Arama Motoru Pazarlaması konusunda teklif alabilirsiniz.