Dünyanın her bölgesinden insanların, iletişim kurmasına aracılık eden sosyal medya, müşterilerine ulaşmak için tüm firmaların ve markaların kullandığı bir dijital iletişim yoludur. Sosyal medyaya sahip olmak, markanın Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve diğerleri gibi tüm sosyal medya platformlarında aktif kalmasına yardımcı olur. Markanın müşteriyle olan bağını güçlendirmek için iletişim planlamasını doğru stratejilerle birleştirmesi ve “Sosyal Medya Yönetimi” yapması mutlak bir zorunluluk haline gelmiştir.

Organik takipçiler kazanarak değer kazanan marka hesapları oluşturmaya çalışan bir anlayışla hizmet vermekteyiz. İş Ortaklarımız için en uygun sosyal medya kanalları seçimlerini yapıyoruz. Firmanızın veya markanızın sosyal medya stratejisini planlıyor, içerik takvimini oluşturuyor, sosyal medya iletişimini yönetiyor ve raporlarla size sunuyoruz. Aylık olarak planladığımız sosyal medya stratejisi doğrultusunda markanızı uygun bir şekilde konumlandırarak, iletişim ve takip sürecini yönetiyoruz.

Yapmış olduğumuz ölçüm ve analizlerle firmanızın dijital dünyada gelişmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi sosyal medya yönetimi Sosyal Medya Yönetimi sosyal medya yonetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya’da Etkili İletişim

Sizler için, hedef kitlenizi analiz ediyor, bununla birlikte rakip analizi yapıyoruz. Markanızı konumlandırıyor ve içerik üretiyoruz. Sosyal medya reklamları ile stratejimizi destekliyor ve raporlama sürecinde sizlere destek oluyoruz. Hedef odaklı pazarlama kurguları geliştirerek, dijital kanallarda izler bırakıyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Kampanyaları, SEO ve SEM çalışmaları, İçerik ve Reklam Yönetimi, E-Mail Marketing tam çözümler ile sizleri yükseltmek için çalışıyoruz.

Kriz ile Baş Etme

Sosyal medya kullanımı, bir markayı rezil de eder, vezirde anlayışıyla, hatalara olanak vermekten hizmet vermeye çalışıyoruz. Bazen bir yanlış anlaşılma, bazen de bir hata, bazen hatalı bir fotoğraf seçimi, bazen zamansız atılan bir gönderi markanızın itibarını zedeleyebilir. Bu krizlerle başa çıkmak için öncesini planlıyor ve ona göre hareket planımızı çiziyoruz, kriz olmaması için titizlik ile çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Amacı

Marka bilinirliği yaratma, yeni müşteriler kazanmak, rekabet piyasasında ayakta kalmak, hedeflere daha çabuk ulaşmak, zaman ve para tasarrufu sağlamak, markayı konumlandırmak, bilgi aktarımı yapmak, güncel kalmak…

Çalışma Şeklimiz

Firmanız ve markanızın Sosyal Medya Yönetimi konusundaki açığını kapatalım. Bize iletişim formu üzerinden ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.