E-mail Marketing nedir? Markaların belirlenen kitleye ulaşmak için hedefli gönderim yaptığı ürün tanıtımı, bilgilendirme veya kutlama mesajlarının elektronik posta yöntemi ile gönderilmesine E-mail Pazarlama(E-Mail Marketing) denir. E-Mail pazarlaması ile gönderilen içerikler de e-bülten olarak tanımlanmaktadır.

E-mail pazarlama doğrudan bir pazarlama yöntemidir. Aynı zamanda E-mail pazarlaması markalar tarafından çok yaygın kullanılan ve tüm adımları izlenebilen bir pazarlama biçimidir.

E-mail gönderimlerinde markaya ait gönderim izinleri bulunan e-mail listeleri düzenlenmekte ve bu listeler üzerinden işlemler yapılmaktadır.

Kurgula Gönder Raporlar

E-Mail Pazarlama Çözümleri

Doğru hedefe, doğru içerikleri, doğru zamanda ulaştırmak için e-bültenlerinize ait başlık, içerik ve görsellerini oluşturarak geri bildirimlerini alıyor ve sizlere raporluyoruz. E-mail pazarlamanın düşmanı olan SPAM’den kurtulmak için gerekli çalışmaları yapıyor ve en iyi sonucu almak için çözümler üretiyoruz.

Başarılı ve sorunsuz bir e-mail pazarlaması için üye listesinin düzenlenmesi, listenin güncel tutulması, tasarımının ilgi çekici olması, içeriklerin göz alıcı olması, listelerin yasal düzenlemelere uygun olarak yapılması gerekmektedir.

E-Mail Pazarlama e-mail pazarlama E-Mail Pazarlama e mail marketing 1024x504

E-Mail Pazarlama

E-mail Pazarlama’nın Unsurları

  • E-Mail listelerinin temizlenip düzenlenmesi, yorgun verilerin listeden çıkarılması,

  • Hedeflemenin iyi yapılması,

  • İlgi çekici olmak için etkileyici grafikler ve yazıların oluşturulması,

  • İsme özel olarak gönderilip e-bültenlerin kişileştirilmesi,

  • Zamanlamanın iyi ayarlanarak özel günlerde gönderim yapılması,

  • Dönüşümün takip edilerek iyi bir raporlama yapılarak bir sonraki gönderimde eksiklerin giderilmesi,

FümeGri olarak, e-posta pazarlama konusunda İş Ortaklarımıza katma değer oluşturacak çözümler sunmaktayız. Siz de bu çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..