E-Ticaret danışmanlığı ile rakiplerinizden bir adım önde olmanız için gerekli tüm sistemleri inceliyor, analiz ediyor ve sürekli olarak geliştiriyoruz. Bir E-Ticaret  sitesinin güvenlik, sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir E-Ticaret sitesinin temel taşıdır. Biz de bundan yola çıkarak işletmenize ve ürünlerinize en uygun E-Ticaret yazılım seçimi ve danışmanlığı ile işinize ve kazancınıza destek oluyor, müşteri verimliliğini ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Markanız için verimli E-Ticaret çözümleri

Öncelikle sizleri dinliyor ve firmanızı inceliyoruz, analiz sonunda bulunan çıktılara göre sistem gereksinimleri karşılayacak şekilde sizi yönlendiriyor, E-Ticaret alanında daha verimli hareket etmenizi sağlıyoruz. Hazır paket yazılımlar veya özel yazılımlar ile müşterileriniz ile sizleri buluşturuyoruz.

E-Ticaret mobil yazılım sürecindeki gereksinimler, diğer yazılımlarla entegrasyonlar XML veri akışı veya banka pos bağlantıları dahil, ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinmeleri karşılıyoruz.

E-Ticaret Nedir?

Elektronik ticaret ya da kısaca E-Ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artması sonucu, ticaretin elektronik ortamda yapılması anlamı taşımaktadır. Ürün veya hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, destek, dağıtım ve ödeme işlemlerinin internet üzerinden yapılmasıdır. İktisadi işbirliği ve Kalkınma Teşkilatı’na göre E ticaret; Sayısallaştırılmış yazılı metin, ses ve görüntünün işlenmesi ve iletilmesine dayanan kişileri ve kurumları ilgilendiren tüm ticari işlemlerdir.

Ülkemizde 2010 yılı ile birlikte önde gelen markaların girişimleriyle popülerleşmeye ve kitlesel olarak herkese ulaşmaya başlamıştır. Gelecekteki yerinizi korumak için E-Ticaret sitesine sahip olmak her zamankinden daha önemli hale gelmiştir.

E-Ticaret Danışmanlığı e-ticaret danışmanlığı E-Ticaret ve E-Ticaret Danışmanlığı Ecommerce 1024x724

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret ve Pazar Yerleri

Teknolojinin hızla büyümesi ve sosyal medya kullanımının her geçen gün artış göstermesiyle, var olan ürün veya hizmetlerinizin de dijital dünyada da kurumsal kimliğinizle var olması ve müşterilerinize online alışveriş imkanı sunmanız bir zorunluluk haline gelmiştir. Satışların artması ve müşteri portföyünüzün yükselmesi için E-Ticaret sitenizin güven veren ve kullanıcı dostu bir imaj yaratması gerekmektedir. E-Ticaret sitenizin yanı sıra var olan Pazar yerleri(N11, GG, HepsiBurada, epttAVM vb.) ile entegrasyonlarınız da bu durumda önem arz etmektedir. Pazar yerleri entegrasyon ve hesap açma işlemleri konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.

E-Ticaret Danışmanlığı Faydaları

Online ticaretin son dönemde büyük bir pazar payına sahip olmasıyla, E-Ticaret sitenizin yani 7/24 sürekli açık olan dükkanınızın Google’da en üst sıralara yükselmesi, en merkezi yerde bulunan dükkanınızın olmasından daha değerli duruma geldi. Bunun için size sunmuş olduğumuz güçlü SEO desteği ile siz de rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

E-Ticaret İş Modelimiz

İş Ortağımızın sahip olmak istediği E-Ticaret sitesinin kapsamını belirleriz ve onaylarını alırız. Kullanıcı deneyimine(UX) uygun tasarım çalışmasını yaparız. Projenin yazılımını gerçekleştirir veya hazır paket yazılımlar kullanırız. E-Ticaret sitesinin test yayınına alarak geri bildirimleri alırız. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra projeyi yayına alırız.

E-Ticaret ihtiyaçlarınız için FümeGri‘de her zaman aradığınız bir çözüm var! Dilerseniz yeni bir E-Ticaret sitesinin hayata geçirilmesi dilerseniz var olan E-Ticaret siteniz için E-Ticaret Danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Alacağınız danışmanlık hizmeti sonrası hizmet ağınızı genişletebilir ve internet üzerinden satış işlemlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Danışmanlık, pazar yerleri ile entegrasyon ve yeni bir E-Ticaret sitesi yaptırmak teklif formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.