Landing Page, dijital pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak ve dijital dönüşümü hızlandırma amacıyla, belirlenen hedef kitleye veya bir ürüne özel olarak hazırlanmış olan tekil web sayfalarına verilen isimdir. Landing Page, yani “Açılış Sayfası“, “Yakalama Sayfası“, “Öncü Sayfa“, “Statik Sayfa” “Hedef Sayfa” anlamlarında kullanılan sayfaların ana amacı siteye giriş yapan kişilere bir aksiyon aldırmaktır. Ziyaretçileri, form doldurma, e-mail listesine üye yapma, video izleme, dosya indirme veya bir satın alma yaptırma gibi geri dönüşümler sağlamaktadır.

Landing Page, genel olarak web sitelerinin sosyal medya veya arama motoru üzerinden yapmış oldukları çalışmalarda ziyaretçileri sitelerine yönlendirmek için kullanılan sayfalar olarak tanımlanmaktadır.

Landing Page Önemi

Planlanan dijital kampanyalarda, reklamların yönlendirildiği tek sayfa olması ve geri dönüşlerin bu sayfa üzerinden alınması nedeniyle, reklam maliyetlerinin artmaması ve KPI’larda sapmalar olmaması için Landing Page hazırlanma süreci kritik önem sağlamaktadır.

İş Ortaklarımız için firma profiline en uygun ve hızlı şekilde mobil uyumlu Landing Page tasarımları yaparak geri dönüşlerin ölçümlerinizi sağlamaktayız.

Landing Page landing page Landing Page landing page temp

Landing Page

Landing Page‘in nasıl olacağının stratejisini çiziyoruz, size en uygun tasarımı yapıyor ve bu tasarımın mobil cihazlarla uyumlu çalışmasını sağlıyoruz, kullanıcının sayfaya hızlı ulaşabilmesi için gerekli aksiyonları alıyor uygun içerik oluşturuyoruz, son aşamada gelen ziyaretçiler analiz edilerek raporlamasını sizlere sunuyoruz.

Strateji
Tasarım
Uyumlu
Hız
İçerik
Analiz

Landing Page Tasarımları

Siz de doğru tasarım, doğru içerik, doğru analiz, doğru strateji kullanılarak hızlı Landing Page tasarımları için bizden teklif alabilirsiniz.