Çağımızda sosyal medyada var olmak nasıl ki firmalar için bir zorunluluk haline gelmişse, artık bu varlığınızı sosyal medya reklamları ile taçlandırarak sürdürülebilir bir dijital pazarlama yapmanız da gerekmektedir. FümeGri olarak ürün veya hizmetinize göre en iyi hedef kitlesini belirler ve en doğru zamanda en güçlü reklamın kitlenize gösterilmesini sağlarız.

Sosyal medya reklamları ile siz de ürün ve hizmetlerinizi yaratıcı ve etkili bir şekilde yeni kitlelere tanıtabilir, onların sizden haberdar olmasını sağlayabilir ve hatta satış gerçekleştirebilirsiniz.

Segmentasyon’un Önemi

Sosyal medyaya kayıt olan kişilerin bilgilerinden yola çıkarak, yaş aralığı, yaşadığı bölge, araştırdığı ürünlerden gibi detaylı hedeflemeler ile sosyal medya reklamlarında güçlü ve etkili bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Reklam Hazırlıklarını Nasıl Yapıyoruz?

Sosyal Medya Reklamları için hangi platformlarda yer alabileceğinizi analiz edip onlarca farklı reklam modeli arasından firmanız ve hedef kitlenize en uygun reklam modelini buluyor ve sizler için yaratıcı reklam metinleri yazıyoruz. Doğru segmentasyon ile yüksek bütçeler istemek yerine yaptığımız optimizasyonla reklam bütçenizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları sosyal medya reklamlar Sosyal Medya Reklamları social media strategy

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Bütçenizi doğru kullanarak sosyal medya reklamları sayesinde hedef kitlelere ulaşarak markanızı daha da büyütüp, satışlarınızı doğru orantılı olarak fazlalaştırmak ve marka bilinirliğinizi artırmak için teklif alabilirsiniz.