Geliştirdiğimiz veya daha önce farklı firmalar tarafından geliştirilen proje ve web siteleri için Bakım ve Güncelleme Hizmeti veriyoruz. Web sitelerinin tamamlanıp yayına alınma sürecinden sonra web sitesinin aktif ve güncel tutulması hem marka değerinizin yükselmesi hem de arama motorlarında sürekli üst sıraları hedeflemenizi sağlamaktadır.

Web Sitenizi Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Tutmaya Odaklanın

Web sitenizin aylık bakımlarının yapılması, güncelleme hizmetlerinin sunulması, gerekli test ve kontrollerinin yapılması, içeriklerin kontrol edilmesi, raporların analiz edilmesi, yedeklerin alınması, aylık olarak yapılması gereken önemli konulardır. Web siteleri saksıda bekleyen çiçeğe benzer, çiçek sulanmazsa belirli bir süre sonra kuruyup gider. Bu nedenle web sitenizin sürekli beslenmesi, bakımlarının yapılması ve güncellenmesi gerekmektedir. Sizler için saksıda kuruyup gitmiş çiçekleri suluyor ve tekrar açmasını sağlıyoruz :)

Bakım ve Güncelleme Hizmeti bakım ve güncelleme hizmeti Bakım ve Güncelleme Hizmeti website bakim guncelleme 1024x683

Bakım ve Güncelleme Hizmeti

Web Sitesi Bakım ve Güncelleme Hizmeti

İyi bir web sitesi profesyonel görüntüsünün yanı sıra, aynı zamanda sürekli yaşayan bir yapıda olmalıdır. Web sitenizin olası sorunlar karşısında garanti altında tutulması, sorunların çözülmesi, yeni eklentiler ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması tüm web sitesine sahip olan markaların yapması gereken önemli bir konudur.

Alınan bu hizmet karşılığında web siteniz sürekli güncel ve bakımlı kalarak firmanıza sürekli olarak yeni gelir kapıları açması sağlanacaktır. Bu hizmet kapsamında sitenin tüm içerik yönetimi, yedeklerin alınması, testlerin yapılması, blog yazılarının eklenmesi vb. farklı konular yer almaktadır.

Web Site Bakım ve Güncelleme’nin Önemi

Çoğu site sahibi, web siteleri faaliyete geçtikten sonra güncelleme yapmaya gerek duymadığını düşünebilirler, bu hatalı bir yaklaşımdır. Arama motorları düzenli olarak siteleri denetleyerek aktif ve güncel olup olmadığını kontrol ederler. Sitenizdeki içerikler güncel değilse siteniz arama motorlarının sıralamasında düşüşe geçebilirler.

Bakım ve Güncelleme Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler⠀

 • Site analizi ile hatların tespit edilmesi, eksiklikler için geliştirme önerileri ve ilgili çalışmalar,⠀
 • Sitedeki metin, fotoğraf, ses, video içeriklerinin güncellenmesi,⠀
 • İçeriklerin site tasarımına ve SEO ‘ya uygun hale getirilmesi,⠀
 • Mobil ile uyumlu çalışması,⠀
 • Sayfa tasarım hatalarının giderilmesi,⠀
 • Site hızının güncellenmesi, geçişlerin sorunsuz ve hızlı olması için gerekli iyileştirme çalışmaları,⠀
 • Web sitesindeki reklam alanlarının (banner) güncellenmesi,⠀
 • Blog, sosyal medya eklentileri ekleme ve çıkarma,⠀
 • Web sitedeki reklam alanlarının güncellenmesi,⠀
 • Online destek,⠀
 • İhtiyaca yönelik hızlı çözümler.⠀

Farklı ihtiyacınıza göre uygun çözümleri, bütçenize dost hizmetimizi sunabiliriz. Profesyonel çözümlerimizle siteniz hem kullanıcı dostu olsun hem de arama motorlarında üst sıralarda yer alsın.

Sitenizin arama motorlarında sıralamasının yükselip bu sıralamayı koruyabilmesi için bakım ve güncelleme hizmeti almanız gerekmektedir. Siz de web sitenizin güncelleme hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.