İngilizce, Search Engine Optimizasyon cümlesinin kısaltılması olan SEO; Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO danışmanlığı, sağlanan hizmetlerin kazanca dönüşmesi için arama motorlarında belirlenen anahtar kelimelerle en üst sıralarda yer almak için yapılan çalışmaların tümüne denir. SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları ile Google SEO Uzmanı olarak bireysel ve kurumsal web hizmetleri sunuyoruz.

Dünyada milyonlarca kişinin çevrimiçi olduğu yeni dünyada arama motorları büyük öneme sahiptir. FümeGri olarak firmanızı veya markanızı ziyaretçilerinize doğru tanıtabilmek için sektör analizinden önce sizi ve markanızı analiz edip tanıyoruz, daha sonra potansiyelinizi açığa çıkartmak için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Arama motorlarında organik sonuçlarda bulunmak ve her ay yüksek tutarlarda reklam ücretleri ödemek istemiyorsanız arama motoru optimizasyonu yani SEO Danışmanlığı hizmeti alarak sitenizi üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Türkiye’de arama motoru kullanım oranlarında Google çok büyük bir paya sahip olduğundan, SEO Danışmanlığı hizmeti verilirken öncelikle Google’ın algoritmasına göre siteniz şekillendirilir. Zaman zaman Google tarafından yapılan algoritma değişiklikleri sitenize hızlı bir şekilde adapte edilerek, daha yüksek bir verim alınması sağlanır.

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO - SEO Danışmanlığı arama motoru optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) arama motoru optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO – SEO Danışmanlığı

Arama Motorlarında Öne Çıkın

Sürdürülebilir bir hizmet ile mevcut sitenizi hızlı ve güvenli bir şekilde arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz. Arama motorlarında üst sıralarda görünerek çevrimiçi potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilir, net analizler alabilir ve dijital pazarlamaya yaptığınız yatırımlardan daha çok fayda sağlayabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları arasında yapılan araştırmaya göre arama sonuçlarında ilk 3 sayfadaki siteler incelenmek ve sonrasında kullanıcı doğru kararı vermektedir. Her bir sayfada varsayılan olarak 10 kayıt ve sponsorlu bağlantılarda birlikte ortalama 15 sonuç listelendiği düşünüldüğünde ilk 45-50 arama sonucu arasında markanızın bulunması, sizlere katma değer sağlayacaktır. Bu katma değere sahip olmak için SEO Danışmanlığı almanız gerekmektedir.

Başarılı bir SEO stratejisi olmadan, web siteniz arama motorlarında yeterli görünürlüğe ulaşması pek mümkün değildir, biz de FümeGri olarak müşterilerimizin web sitelerini arama motorları için optimize ederek, arama sonuçlarında üst sıralarda olmasını sağlıyoruz.

SEO Projeleri Size Ne Kazandırır?

Geniş kitlelere hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Arama Motoru OptimizasyonuSEOSEO Danışmanlığı hizmetinde markaların web sitelerinin en üst sıralarda yer alınmasını garanti etmiyoruz. Üst sıralarda var olmak için sitenizde bulunan engelleri kaldırarak, web sitenizin teknik olarak hazır olmasını sağlıyoruz. Ayrıca teknik anlamda hazır hale gelen sitelerin içerik planlamaları, yazıların hazırlanması gibi gerekli işlemlerde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

SEO’da İşlemlere Dikkat Etmek Gerekir

Bilinçsiz şekilde yapılan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları internet sitenizi arama motorlarında üst sıralara getirmek yerine, arka sayfalara gönderebilir. Bundan dolayı profesyonel destek alarak sağlam ve etkili bir SEO çalışması yapılması önerilmektedir.

SEO Danışmanlığı hizmetinden yüksek verim almak için süreklilik ve disiplinli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir anda yapılan detaylı SEO çalışmalarında siteler bir anda yükselmekte fakat sonrasında geri sıralara düşmekte bunun sonucunda da maalesef sitelerin arama motorlarının gözünde kötü bir izlenim yaratmasına sebep olmaktadır. Geçici bir başarıdan çok kalıcı ve etkili bir sonuç elde etmek için SEO çalışmalarının en az 6 aya yayılması gerekmektedir.

Birçok faktöre bağlı olan arama motorlarında sizi üstlere taşıyabilmek için profesyonel bir hizmet sağlamaya çalışarak markanızın online dünyada en iyi şekilde varlığını sürdürebilmesi için doğru bir planlama yapıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO - SEO Danışmanlığı arama motoru optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) seo 1024x702

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO – SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Hizmeti

 • Anahtar kelime analizi,
 • Web sitesinin teknik denetimi ve değerlendirilmesi,
 • URL yapısı,
 • SSL Optimizasyonu,
 • Site içi SEO çalışmaları,
 • Harita entegrasyonları,
 • İçerik geliştirme ve makale organizasyonu,
 • Sosyal medya entegrasyonları ve sosyal linkleri,
 • Yerel SEO stratejileri,
 • Kullanıcı deneyimi ve optimizasyonları,
 • İmaj optimizasyonları,

Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Danışmanlığı kapsamında markanıza ait web sitelerini odak kelimeler doğrultusunda arama motorlarında üst sıralara çıkaracak ve yaptığınız işin daha karlı olmasını sağlayacaktır. SEO Danışmanlığı hakkında teklif almak için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.