İçerik Pazarlama hizmeti ile sizin yanınızdayız. Dijital dünyanın hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte, kullanıcıların ilgi alanlarına göre özgün ve güncel içerikleri ulaşması bir gereksinim haline gelmiştir.

Internet ortamında bulunan güncel olmayan ve çöp diye nitelendirdiğimiz kullanıcıyı bilgilendirmeden daha çok kullanıcıyı siteye çekmeye yarayan yazılar yerine, kullanıcıların daha çok faydalanacağı, okunaklı ve özgün içeriklere ihtiyaç duyulmaktadır.

Web sitelerinin ihtiyacı olan özgün ve profesyonel içerikleri üreterek firmalara katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Sektörlere ve hedef kitleye özel olarak oluşturulan içeriklerle kullanıcıların sitenizi daha sıklıkla ziyaret etmesini ve trafiğinizin artmasını sağlıyoruz.

Yazılan tüm içeriklerde yer alacak fotoğraf özenle seçilerek,  yazılarınızın SEO uyumlu olması konusunda çalışmalar yapıyoruz.

Firmaların, web sitelerinde yayınlayacağı bu faydalı  içerikler tamamen firmaya özel ve özgün şekilde hazırlanması, bu konuda çalışma yapmayan rakiplerin bir adım önünde olması demektir.

Size özel içerikler hazırlarken, şirketinizin web stratejini analiz ediyor, belirli periyodlarda ve zamana uygun çalışmalar yapıyor, SEO ayarlarını yapıyor, içeriğe uygun görseller seçiyor ve içeriklerinizin daha fazla etkileşim alabilmesi için sürekli olarak takip ediyoruz.

İçerik Pazarlama İçerik pazarlama İçerik Pazarlama icerik pazarlama 1024x424

İçerik Pazarlama

Etkileşim Yaratan İçerik

İçerik pazarlama, markanıza özel olarak belirlenen hedef kitlenin ilgi duyduğu konulara yönelik etkileyici, bilgilendirici, özgün içeriklerle hayata geçen pazarlama diye adlandırılabilmektedir. Bu yaklaşım türünde ana amaç satış yapmaktan daha çok hedef kitleye eğitsel bilgi vermektir.

Sağlanan bu bilgi akışı ile kitleyi sürekli etkileşimde tutarak, fırsat olarak görüp müşteriyi hizmet ve ürünlerden yararlanmaya yönlendirmek ana amaçtır.

Nasıl hazırlanıyoruz?

Öncelikle sektördeki konumunuzu, rakiplerinizi, hedef kitlenizi araştırıyoruz, görsel ve yazılı içeriklerinizi ilgi çekici şekilde bir araya getiriyoruz,  oluşturulan bu içeriği hedef kitlenize göre belirlenen mecralardan paylaşıyoruz. İçeriklerinizde sade ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösteriyoruz, teknik terimlerden kaçınıyoruz.

Stratejimizi belirlerken altın kurallardan yola çıkıyoruz,

  • Erişilebilir

  • Okunabilir

  • Anlaşılabilir

  • Eyleme geçirebilir

  • Paylaşılabilir

Blog sayfalarınızın yönetimi ve markanızın dijital platformlarda yayınlanacak olan tüm içeriklerini stratejik bir biçimde hazırlıyoruz.  Siz de bizimle irtibata geçerek, şirketinizin içerik stratejisi ve içerik pazarlama konusu için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.