Web sitesi izleme yazılımları ile web sitenizin sürekli açık kalmasını sağlayın.

Bir çok web barındırma firması web siteniz için %99,99 çalışma süresini garanti edebilirken, donanım, ağ yönlendiricileri ve hatta taşıyıcılarla ilgili beklenmedik sorunların yanı sıra rutin bakım durumlarında web sitenizi çevrimdışı hale getirebilir.

Genel olarak web siteleri için ziyaretçi kaybı kötü bir deneyimdir, ancak herhangi bir işletme web sitesi için satış kaybına, marka hasarına ve hatta bilgisayar korsanları için fırsatlara yol açabilir.

Web siteniz herhangi bir nedenle çevrimdışı olursa, mümkün olan en kısa sürede haberdar olabilir ve sorunu çözmek için adımlar atabilir ve sosyal medya aracılığıyla müşterilere iletişim kurabilirsiniz.

Bu durum, web sitenizi yalnızca düzenli olarak sorunlara karşı test etmekle kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir farklı sorun tespit edildiğinde sizi uyaracak bir web sitesi izleme hizmetine abone olmak anlamına gelir. Sonuçta, bir SQL sunucusu çökmesi veya bozuk bir eklenti gibi küçük sorunlar, teknik olarak hala çevrimiçi olsa bile web sitenizin çalışmasını durdurabilir.

Web Sitesi İzleme Yazılımları web sitesi izleme yazılımları 2020’nin en iyi web sitesi izleme yazılımları 404 hatasi ve diger web sitesi hatalari

Web Sitesi İzleme Yazılımları

Siber saldırılar gelişmeye devam ettikçe, DDoS koruması gibi ek önlemleri dikkate almak ve DNS ad sunucularınızın düzgün bir şekilde güvenli olduğundan emin olmak da iyi bir olacaktır. Siteniz çöktüğünde, bir hata ile karşılaşıldığında veya hostinginizde bir sorun olduğunda size e-mail veya sms ile bilgilendirme gönderecek sistemlerden en iyilerini sizler için derledik.

En iyi web sitesi izleme yazılımları

  1. Alertra
  2. Uptime.com
  3. Pingdom
  4. Site24x7
  5. Cula.io
  6. UptimeRobot

Siz de web sitelerinizi bu sistemlere kayıt ederek, sizlere sorunlarda bildirimler gönderilemesini sağlayacak, sitenizin performansını yükseltebilirsiniz. Web siteniz için güncelleme ve bakım desteği almak için bizden teklif alabilirsiniz.