New Event etkinlik yönetim yazılımı yoğun katılımlı organizasyonlarda veya düzenli olarak katılım ve giriş listelerinin tutulması gereken alanlarda kullanıcılarını; onlarca mail, karışmış kağıt yığınları derdinden kurtaran ve istediğiniz her ortamdan detaylı kayıtlara ve listelere ulaşabildiğiniz, yaka kartı tasarımları yapabildiğiniz kolay kullanımlı, güvenli ve basit bir kontrol sistemidir.

New Event ile müşterilerimiz, yönetimini üstlendikleri organizasyonları, daha hızlı planlayabilir, maliyetlerini kontrol altına alarak karlılıklarını arttırabilirler. Organizasyon için listeler oluşturabilir, kart tasarım yapılabilir, barkodlu kart basımı gerçekleştirilebilir.

Etkinlik ve Organizasyonlarınızı Daha Hızlı Yönetin

Etkinlik öncesi listeleriniz sisteme eklenir veya kayıt masasında manuel ekleme yapılarak, barkodlu ziyaretçi kartları çıktı alınarak ziyaretçiye teslim edilir. Salon bazlı olarak barkod kontrolü ile hangi ziyaretçilerin, hangi salonlara giriş çıkış bilgisi raporlanabilir ve organizasyon sonunda sizlere iletilir.

Kullanımı kolay, hızlı etkinlik yönetim ve kayıt sistemi

Etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız artık dijitalde yönetiliyor; kusursuz bir etkinlik deneyimi yaratmak New Evet ile artık çok kolay ve verimli.

Veri Güvenliği

Programda  bulunan verileriniz Microsoft SQL Server üzerinde tutulmakta ve şifreli olarak sunucularımızda yer almaktadır. Dilerseniz uygulamayı kendiniz satın alarak kendi sunucularınız üzerinde kurulum hizmeti vermekteyiz.

Etkinlik Kayıt Sistemi

New Event, tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde tüm internet tasarayıcıları üzerinden kayıtlar alabilirsiniz. Bu şekilde etkinlik anında kart baskı ve giriş kontrol sistemi için hazır olur!

Uygulama Neler Sunuyor?

  • Gelişmiş kullanıcı deneyimi sayesinde hızlı ve kolay kullanım sağlayacak iş yükünüzü hafifletirsiniz.
  • Etkinlik anında yaka kartı baskısı, katılımcı izleme, giriş kontrol, raporlama ve analizler ile kusursuz deneyimler sunar.
  • Katılımcıya özel QR veya barkod oluşturulur ve kişiler tekilleştirilir.
  • İstenirse Nüfus Müdürlüğü ile entegre çalışarak Kayıt doğrulaması gerçekleştirilebilir.
  • Bulut sistem olduğundan kurulum, teknik yapılandırma, altyapı desteği vb. ihtiyaç bulunmamaktadır.
  • Güvenli altyapısıyla binlerce kayıt hızlı ve efektif şekilde işlenebilir.
  • Kullanımı basit ve yetkilendirilebilir modüler yapıdadır.
  • Özel yaka kartı tasarlayıcı ile kendi kart tasarımlarınızı yapabilirsiniz.
  • Hızlı bir raporlama seçeneği sunar.
  • Etkinlik hafızası oluşturur, kimlerin hangi etkinliklere katıldığıyla ilgili detaylar alınabilir.

Etkinlik kayıt sistemiyle ilgili detaylı bilgi ve demo talebi için lütfen tıklayın.